Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: Kol Xhumari, Babai I Abetares - Kush ka shkruar nė kėtė diskutim - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

Kush ka shkruar: Kol Xhumari, Babai I Abetares

Emri i Anėtarit Mesazhe
venaliu  4