Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: Pronat, Si Pėrfitohet Kompensimi Financiar - Kush ka shkruar nė kėtė diskutim - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

Kush ka shkruar: Pronat, Si Pėrfitohet Kompensimi Financiar

Emri i Anėtarit Mesazhe
kavajoti  1