Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: Agjensia E Lajmeve Sot - Politike Zbardhet Lista E Pronave Tė “Lira” Tė Ministrisė Sė Mbrojtjes, - Kush ka shkruar nė kėtė diskutim - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

Kush ka shkruar: Agjensia E Lajmeve Sot - Politike Zbardhet Lista E Pronave Tė “Lira” Tė Ministrisė Sė Mbrojtjes,

Emri i Anėtarit Mesazhe
kavajoti  1