Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: Kallėzim Penal Rezart Taēit Dhe Familjes Sė Tij, Akuzohen Pėr Evazion Fiskal - Kush ka shkruar nė kėtė diskutim - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

Kush ka shkruar: Kallėzim Penal Rezart Taēit Dhe Familjes Sė Tij, Akuzohen Pėr Evazion Fiskal

Emri i Anėtarit Mesazhe
kavajoti  3