Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: Shėmbet Me Eksploziv Njė Pallat Tek Shkėmbi I Kavajės - Kush ka shkruar nė kėtė diskutim - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

Kush ka shkruar: Shėmbet Me Eksploziv Njė Pallat Tek Shkėmbi I Kavajės

Emri i Anėtarit Mesazhe
kavajoti  1