Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: Reshjet E Shiut, Mpb: Ja Situata Ne Zonat E Kavajes Janar 2016 - Kush ka shkruar nė kėtė diskutim - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

Kush ka shkruar: Reshjet E Shiut, Mpb: Ja Situata Ne Zonat E Kavajes Janar 2016

Emri i Anėtarit Mesazhe
kavajoti  14