Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: Ermira Babamusta Nderohet Me Medaljen E Artë Nga Presidenti Obama - Kush ka shkruar nė kėtė diskutim - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

Kush ka shkruar: Ermira Babamusta Nderohet Me Medaljen E Artë Nga Presidenti Obama

Emri i Anėtarit Mesazhe
kavajoti  12