Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: Rinfreskime Statusi - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

Aggiornamenti di stato nella Community


Veprime tė fundit

  1. Te gjitha rinfreskimet
kavajoti foto

kavajoti  http://bit.ly/2ajCXx5

Kor 28 2016 07:36 MD

kavajoti foto

kavajoti  Pellumb Kulla 15 min · PARASHIKIME METEOROLOGJIKE AMERIKANE Tetorit i erdhi fundi. Në një fshat të indianëve të Amerikës, ku banorët origjinalë të kontinentit rrojnë ende në vende të veçuara, paçka se me infrastrukturë moderne, banorët po përgatiten të presin dimrin. Gjëja e parë dhe kryesorja fillojnë të presin drutë. Po akoma nuk janë të sigurtë se ç...

Nėn 02 2014 06:00 MD

juljana foto

juljana  Pershendetje

Sht 30 2014 02:05 MD

kavajoti foto

kavajoti  Faik Konica 4 h · "Unë e nderoj shumë malin e Zi dhe e vërteta është se Shqipëria ka disa shëmbëllime përcipë me atë vend trim, por ka edhe shumë ndryshime, dhe sidomos një: Mali i Zi ishte thellësisht një vend katundarësh, kurse Shqipëria i ka dhënë Turqisë, me të cilën ish lidhur, jo më pak se tridhjet e pesë kryeministra në katër shekuj e gjysmë, ...

Qer 01 2014 09:09 PD

kavajoti foto

kavajoti  Faik Konica "Kombësia jonë zuri të humbasë kur u ngjall Greqia. Gjer atëherë, shqiptarët e krishterë rronin vëllazërisht me të tjerët; por pasi fitoi pavarësinë Greqia, nga njëra anë shqiptarët myslimanë u shtrënguan t'i lidhen më fort Turqisë, nga tjetra anë të krishterët shqiptarë iu afruan shtetit të vogël të krishterë, gjer sa u bën...

Shk 08 2014 12:00 PD

kavajoti foto

kavajoti  GEZUAR VITIN E RI 2014! PAQE, SHENDET E DASHURI NE JETEN TUAJ DHE TE FAMILJES SUAJ!

Jan 01 2014 09:54 MD

vellezerit hardolli foto

vellezerit hardolli  ju lutem kush me ndihmon me dy emra nga shkolla bujqesore e kavajes qe kane mbaruar shkollen ne vitin 1931. Quhen Xhelal e Abdyl Hardolli dhe jane pushkatuar nga regjimi komunist . kush mund te me ndihmoje me ndonje te dhene apo fotografi nga kjo shkolle . ju faleminderit

Nėn 08 2013 08:51 MD

Ariel foto

Ariel  Pershendetje Vizitoreve :P

Maj 24 2013 03:50 MD

violinavogel foto

violinavogel  NJE URIM TE VECANTE ;PER NJE 2013 TE MBARE NE JETET E FAMILJET TUAJA PER,XHULIAN,KAVAJOTI,POCERINA,ARIEL,SABAH E VENALIU

Dhj 30 2012 01:12 MD

xhulia foto
xhulia  Jan 06 2013 03:43 MD
te faleminderit violina. gjithashtu dhe une te uroj nje 2013 te mbare dhe te lumtur me familien tende.
pocerina foto
pocerina  Maj 25 2013 05:51 MD
Oj violina vogel…jo se e pash urimin ene nuk t’ falnerova. Nime qe e pash nime ene po t’falenderoj ene po t ‘uroj domethon po t’uroj per kto muj qe kon met mo per kte vit se per vitin tjeter t’japim urim tjeter ene ishalla s’na bi siraja me ta dhon urimin anej ka nendori o ka dhjetori. Kshu pra po t’uroj gjith t’mirat e plot, plot me t’mira ishalla.
violinavogel foto

violinavogel  pamjet nga torta e pavaresise qarkulluan shume pak ne internet,ndoshta sepse turperohemi per kete ane ''urie-varferie''te popullit

Dhj 26 2012 09:34 MD

violinavogel foto

violinavogel  kur lexoj tek rubrika ''ishte koha kur'' qe diten e djele dhe tek shtepia jote u bente buke e skuqur me veze:them allah,allah sikur me e pas vlla,t'njejtat zakone kane pas dhe te tjeret..........................................

Tet 07 2012 04:35 MD

violinavogel foto
violinavogel  Tet 11 2012 02:41 MD
m'falni kur hyj me cell,nuk arrij te shkruj tek profili..pershendetje kalamoja....
xhulia foto
xhulia  Tet 13 2012 05:35 MD
violina na e prishe endrren se po analizoja vetem anet pozitive. ato pak qe ishin, por ne te vertet ne pergjithsi jete qeni ka qene mo...
kavajoti foto

kavajoti  Pershendetje forumi...........lol

Sht 24 2012 07:37 MD

violinavogel foto
violinavogel  Sht 28 2012 03:21 MD
ciao!
besa5 foto
besa5  Tet 02 2012 04:52 MD
ciao
kavajoti foto

kavajoti  Ne kavaje-city kohe vere ,me pak fresk , koha qe me pelqen me teper mua......

Sht 21 2012 02:28 MD

violinavogel foto
violinavogel  Sht 21 2012 09:47 MD
:-)
violinavogel foto

violinavogel  ka ca tema,qe provokojne opinionin dhe te atyre qe su pelqen te shkruajne....

Gsh 15 2012 05:39 MD

violinavogel foto

violinavogel  me pelqen loja e germes se trete.....

Gsh 08 2012 09:03 MD

pocerina foto
pocerina  Maj 28 2013 06:35 MD
me shtu numrin e komenteve