Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: Recensione Programesh - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

 • 8 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • E Fundit »
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
 • Nuk mund tė pėrgjigjesh nė kėtė diskutim

Recensione Programesh Vlerėso diskutimin: -----

#1 Anėtar jo nė linjė   kavajoti 

 • Admin
 • Grupi: Admin
 • Postime: 10.894
 • Regjistruar mė : 10-prill 04
 • Location:Italia
 • Gender:Male
 • Reputacioni: 1.477
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 23 maj 2004 - 11:10 PD

  Doli me se fundi versioni i ri i xp e 200 lite nje nga programet me te mira dhe me te fuqishme per te modifukuar sistemin tuaj operativ .Rilasciata una nuova disa nga funksionet kryesore jane: disinstallimi i internet explorer ,outlook expresit movie maker etj etj vlen vertet per tu shkarkuar ate mund ta gjeni ne dy versione .
  XP/2000 Lite 1.20.0229
  XP/2000 Lite Professional
  0

  #2 Anėtar jo nė linjė   kavajoti 

  • Admin
  • Grupi: Admin
  • Postime: 10.894
  • Regjistruar mė : 10-prill 04
  • Location:Italia
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 1.477
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 23 maj 2004 - 11:20 PD

  TweakNow PowerPack 2005 1.0

  Keto dite doli online versioni i ri TweakNow PowerPack 2005 ne versionin standart dhe ate profesional. TweakNow PowerPack Profesional eshte nje program i shkelqyeshem per te mdifikuar dhume parametra te fshehura te sistemeve operative Microsoft® Windows 98/ME/2000 si dhe Xp,ndersa versioni Standart eshte identik me ate profesional por eshte kryesisht i dedikuar vetem per windows xp

  TweakNow PowerPack 2005 Professional 1.0 [2.5 Mb]

  TweakNow PowerPack 2005 Standar 1.0 [2.3 Mb]
  0

  #3 Anėtar jo nė linjė   kavajoti 

  • Admin
  • Grupi: Admin
  • Postime: 10.894
  • Regjistruar mė : 10-prill 04
  • Location:Italia
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 1.477
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 23 maj 2004 - 11:36 PD

  HyperSnap-DX 5.60.00

  Ky eshte programi shume i njohur i cili sherben per te fotografuar ne menyre virtuale dhe modifikuar pamjet ne desktopin(ekranin tuaj) te cdo programi te thjeshte si dhe ato me te komplikuara qe perdorin DirectX, Direct3D, Glide si dhe mund ti beni foto ehd ete gjitha filmave te riprodhuar nga shumica e dvd players dhe programeve te tjera per te riprodhuar video ne kompjuterin tuaj.


  HyperSnap-DX 5.60.00 [3 Mb] Inglese

  HyperSnap-DX 5.60.00 [3 Mb] italian
  0

  #4 Anėtar jo nė linjė   mondi 

  • Rob zoti
  • Yll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėl
  • Grupi: Vip
  • Postime: 560
  • Regjistruar mė : 23-prill 04
 • Reputacioni: 45
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 23 maj 2004 - 12:08 MD

  pyetje per ustallaret e kompjuterit... si eshte rradha e punes per me formatu komjuterin si dhe me e nda ne dy pjese dmth me dy particione :((
  0

  #5 Anėtar jo nė linjė   kavajoti 

  • Admin
  • Grupi: Admin
  • Postime: 10.894
  • Regjistruar mė : 10-prill 04
  • Location:Italia
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 1.477
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 23 maj 2004 - 12:40 MD

  Geminisoft Pimmy 3.5

  Geminisoft Pimmy eshte nje program falas qe mundeson menaxhimin e adreses suaj te postes elektronike (email ) me shume lehtesi kudo qe j ute ndodheni dhe te lidheni ne internet. programai i plote eshte shume i lehte dhe mund te qendroj nenje diskete flopy . Pimmy te mundeson menaxhimin e shume adresave email.mund te arkivosh posten tuaj ne cdo kartel qe deshiron te kompjuterit tuajose mund ta fshish direkt nga serveri pa e shkarkuar ne kompjuterin tuaj.mundeson shkarkimin e postes suaj me ane te disa filtrave anti spam si dhe mund te shkruah email ne modalita ofline(jo ne internet) dhe mund ti dergosh automatikisht sapo te lishesh ne internet. cte them tjeter ja vlen per ta pasur ne kompjuterin tuaj.

  Geminisoft Pimmy 3.5 [642 Kb]
  0

  #6 Anėtar jo nė linjė   kavajoti 

  • Admin
  • Grupi: Admin
  • Postime: 10.894
  • Regjistruar mė : 10-prill 04
  • Location:Italia
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 1.477
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 23 maj 2004 - 12:49 MD

  ClamWin Antivirus

  Ky antivirus eshte krijuar nen licensen e GPL, ClamWin paraqitet si i pari antivirus per sistemet operative Windows 98/ME/NT/2000/XP/2003 dhe te jete nje software i lire falas dhe me license te GPL.Azhornimet jane te perditshme si dhe mun te programohen ne menyre automatike,mugon per momentin moduli i cili ben skanimin e kompjuterit tuaj ne kohe reale , por nuk duhet te preukupohemi shume sepse se shpejti ai do te jete online

  Vizito dhe Shkarko
  0

  #7 Anėtar jo nė linjė   kavajoti 

  • Admin
  • Grupi: Admin
  • Postime: 10.894
  • Regjistruar mė : 10-prill 04
  • Location:Italia
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 1.477
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 23 maj 2004 - 12:56 MD

  Fresh UI 7.10

  Version i ri i Fresh UI, program i shkelqyeshme dhe shume i lehte per te modifikuar dhe configuruar shume aspekte te sistemit tuaj operativ si hardware, dhe disa aplikime te specifikuara te Windows.  Fresh UI 7.10 [802 Kb]
  0

  #8 Anėtar jo nė linjė   kavajoti 

  • Admin
  • Grupi: Admin
  • Postime: 10.894
  • Regjistruar mė : 10-prill 04
  • Location:Italia
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 1.477
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 23 maj 2004 - 01:06 MD

  Hardware Sensors Monitor 4.1.4.2

  version i ri per Hardware Sensors Monitor nje program shume i vogel qe monitoron dhe mund te shikohen te gjitha parametrat e temperatures voltazhit si dhe te freskueseve te skedes nene(schede madri ).Per me shume vizioni faqen e programit homepage
  ndersa per ta shkarkuar mund te klikoni ketu Hmonitor 4.1.4.2 [776 kb]
  0

  #9 Anėtar jo nė linjė   kavajoti 

  • Admin
  • Grupi: Admin
  • Postime: 10.894
  • Regjistruar mė : 10-prill 04
  • Location:Italia
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 1.477
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 23 maj 2004 - 01:11 MD

  Crap Cleaner 1.09.057

  Crap Cleaner eshte nje program per te fshire nga kompjuteri juaj file(skedare) te pa vlefshem ( Internet Explorer Cache, History, Cookies, Index.dat, Recycle Bin, Temporary files and Log files, Recently opened URLs and files, Third-party aplikime temp files dhe file lists te fundit, : eMule, Kazaa, Google Toolbar, Netscape, Office XP, Nero, Adobe Acrobat, WinRAR and more... ), si dhe nje pastarues i regjistrit te kompjuterit tuaj ( remove Unused and Old Entries, Including File Extensions, ActiveX Controls, ClassIDs, ProgIDs, Uninstallers, Shared DLLs, Fonts, Help Files, Application Paths, Icons and more...).

  Crap Cleaner 1.09.057 [ 255 Kb ]
  0

  #10 Anėtar jo nė linjė   kavajoti 

  • Admin
  • Grupi: Admin
  • Postime: 10.894
  • Regjistruar mė : 10-prill 04
  • Location:Italia
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 1.477
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 23 maj 2004 - 01:24 MD

  Real Alternative 1.22

  Real Alternative eshte nje program qe mundeson shikimin e faileve RealMedia, pa installuar ne kompjuterin tuaj RealPlayer; nga formate qe mundeson ky program jane. (.ra .rpm), RealVideo (.rm .ram .rmvb), RealText (.rt), and ReadPix (.rp).


  Real Alternative 1.22 [ 5.6 Mb ]
  0

  Shpėrndaje kėtė diskutim:


  • 8 Faqe +
  • 1
  • 2
  • 3
  • E Fundit »
  • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
  • Nuk mund tė pėrgjigjesh nė kėtė diskutim