Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: Recensione Programesh - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

 • 8 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • E Fundit »
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
 • Nuk mund tė pėrgjigjesh nė kėtė diskutim

Recensione Programesh Vlerėso diskutimin: -----

#11 Anėtar jo nė linjė   kavajoti 

 • Admin
 • Grupi: Admin
 • Postime: 10.894
 • Regjistruar mė : 10-prill 04
 • Location:Italia
 • Gender:Male
 • Reputacioni: 1.477
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 23 maj 2004 - 01:26 MD

  QuickTime Alternative 1.32

  QuickTime Alternative eshte nje software qe ju mundeson shikimin e faileve QuickTime, pa installuar QuickTimePlayer; mundeson shikimin e faileveQuickTime (.mov .qt);

  QuickTime Alternative 1.32 [ 7.4 Mb ] gratis
  0

  #12 Anėtar jo nė linjė   kavajoti 

  • Admin
  • Grupi: Admin
  • Postime: 10.894
  • Regjistruar mė : 10-prill 04
  • Location:Italia
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 1.477
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 23 maj 2004 - 01:35 MD

  WinGuard Pro 2004 Free 5.6.7.5

  Ky program mundeson bllokimin e e perdorimit te kompjuterit tuaj nga persona te tjere si dhe shume funksione te vecanta:

  *Lock programs like Control Panel, Windows Explorer, Internet
  *Over 25 built-in programs using
  *Add your own programs for locking
  *Block software installations
  *Lock out all Internet or downloads and help prevent viruses
  *Set timer delays, and totally blank the screen in emergencies
  *Lock files and folders with the optional addon
  *Plus lock DOS, Windows Startup, Desktop, and more


  WinGuard Pro 2004 Free 5.6.7.5 [ 1.65 Mb ]
  0

  #13 Anėtar jo nė linjė   kavajoti 

  • Admin
  • Grupi: Admin
  • Postime: 10.894
  • Regjistruar mė : 10-prill 04
  • Location:Italia
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 1.477
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 23 maj 2004 - 01:39 MD

  Memtest86+ 1.15 [ 55.1 KB ] Pre-Compiled package for Floppy (DOS - Win)Memtest86+ 1.15  MemTest86+ eshte nje testues i besueshmerise se memories se kumpjuterit tuaj RAM ; vlereson kapacitetin e memories se komp si dhe gjen gabime ose shikon gjendjen e memories , duke gjetur keshtu dhe probleme qe lidhen me hardware( dmth me pjeset elektronike te komp tuaj).
  0

  #14 Anėtar jo nė linjė   kavajoti 

  • Admin
  • Grupi: Admin
  • Postime: 10.894
  • Regjistruar mė : 10-prill 04
  • Location:Italia
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 1.477
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 23 maj 2004 - 01:50 MD

  Tech-Pro Utilities Collection 1.0


  Tech-Pro Utilities eshte nje koleksion 12 tool(programe te vogla) qe permban : Textpad, Sticky Notes, Calendar, Password Safe, Clock Sync, File Renamer etj; si dhe ju jep mundesine per te shikuar online azhornimet e reja te programit.


  Tech-Pro Utilities Collection 1.0 [ 1.4 Mb ]
  0

  #15 Anėtar jo nė linjė   kavajoti 

  • Admin
  • Grupi: Admin
  • Postime: 10.894
  • Regjistruar mė : 10-prill 04
  • Location:Italia
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 1.477
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 23 maj 2004 - 02:01 MD

  VideoLAN 0.7.2

  VideoLAN eshte per mendimin tim me i miri dhe me solidi player multimediale qe mundeson riprodhimin e DVD, VCD si dhe shume formate audio e video: MPEG-1 , MPEG-2 , MPEG-4, DivX, mp3, ogg etj .

  VideoLAN 0.7.2 [9 Mb]
  0

  #16 Anėtar jo nė linjė   kavajoti 

  • Admin
  • Grupi: Admin
  • Postime: 10.894
  • Regjistruar mė : 10-prill 04
  • Location:Italia
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 1.477
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 23 maj 2004 - 02:06 MD

  GX::Transcoder 1.84.1321

  GX::Transcoder eshte nje program falas per te konvertuar (ose kthyer) nga njeri format nenje tjeter fail audio dh evideo:

  AAC, MP4, Bonk, FLAC, LA, LPAC, MIDI, MP2, MP3, MPC, MPP, MP+, OptionFrog, Ogg Vorbis, rkAudio, Speex, VQF, WavPack, TTA ,WMA, Shorten, AC3, PCM, GSM, ADPCM, VOX, G721, G723, G726, uLaw, aLaw, DSP, Raw PCM, Monkeys Audio, AVI (Audio), AIFF, AIFR, AU, SND, MOD, Bonk and video filetypes mpeg1, mpeg2, avi

  GX::Transcoder 1.84.1321 [17 Mb]
  0

  #17 Anėtar jo nė linjė   mondi 

  • Rob zoti
  • Yll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėl
  • Grupi: Vip
  • Postime: 560
  • Regjistruar mė : 23-prill 04
 • Reputacioni: 45
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 23 maj 2004 - 03:37 MD

  pyetje per ustallaret e kompjuterit... si eshte rradha e punes per me formatu komjuterin si dhe me e nda ne dy pjese dmth me dy particione clap:)
  0

  #18 Anėtar jo nė linjė   mondi 

  • Rob zoti
  • Yll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėl
  • Grupi: Vip
  • Postime: 560
  • Regjistruar mė : 23-prill 04
 • Reputacioni: 45
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 24 maj 2004 - 11:42 PD

  ORE QAFIRA ASNJI NUK ME JEP I DOR PER HALLIN QE KAM :(( :(( clap:)
  0

  #19 Anėtar jo nė linjė   kavajoti 

  • Admin
  • Grupi: Admin
  • Postime: 10.894
  • Regjistruar mė : 10-prill 04
  • Location:Italia
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 1.477
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 24 maj 2004 - 11:47 PD

  mondi, mbi May 23 2004, 15:37 PM, ka thėnė:

  pyetje per ustallaret e kompjuterit... si eshte rradha e punes per me formatu komjuterin si dhe me e nda ne dy pjese dmth me dy particione clap:)

  mondi na thuaj pak ca sistemi operativ ke lal???pres pergjigje qe te jem sa me i sakt ne ndihmen!! shnet by kavajoti
  0

  #20 Anėtar jo nė linjė   mondi 

  • Rob zoti
  • Yll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėl
  • Grupi: Vip
  • Postime: 560
  • Regjistruar mė : 23-prill 04
 • Reputacioni: 45
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 24 maj 2004 - 11:54 PD

  kavajoti deri tani kam windos 2000 se me xp me ipte probleme.dua ta bej ne dy pjese sepse nje e le per shoqaten edhe nje per vete. po pate mundesi ma shpjego sa me thjesh se vete mor vesh shum pak per mos me then fare. clap:)
  0

  Shpėrndaje kėtė diskutim:


  • 8 Faqe +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • E Fundit »
  • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
  • Nuk mund tė pėrgjigjesh nė kėtė diskutim