Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: Cfare Linje Interneti Perdorni ? - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

 • 6 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • E Fundit »
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
 • Nuk mund tė pėrgjigjesh nė kėtė diskutim

Cfare Linje Interneti Perdorni ? Vlerėso diskutimin: -----

#1 Anėtar jo nė linjė   kavajoti 

 • Admin
 • Grupi: Admin
 • Postime: 10.894
 • Regjistruar mė : 10-prill 04
 • Location:Italia
 • Gender:Male
 • Reputacioni: 1.477
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 31 gusht 2005 - 12:03 PD

  Cfare linje interneti perdorni , nga ana e shpejtesie e kam llafin ??
  0

  #2 Anėtar jo nė linjė   kavajoti 

  • Admin
  • Grupi: Admin
  • Postime: 10.894
  • Regjistruar mė : 10-prill 04
  • Location:Italia
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 1.477
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 31 gusht 2005 - 12:06 PD

  Un per vete perdor linje adsl 4mega ne downloads e 320kbps ne upload.
  0

  #3 Anėtar jo nė linjė   Polis 

  • Made in Albania
  • Yll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėl
  • Grupi: Vip
  • Postime: 569
  • Regjistruar mė : 01-tetor 04
 • Reputacioni: 9
  titulli: Neutral
 • Dėrguar 31 gusht 2005 - 07:34 PD

  DSL
  1

  #4 Anėtar jo nė linjė   Ariel 

  • shqiptar 24 karat
  • Yll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėl
  • Grupi: Vip
  • Postime: 3.397
  • Regjistruar mė : 21-qershor 05
  • Location:Kavaje
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 1.347
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 31 gusht 2005 - 01:54 MD

  satellite 512kbs download 256kbs upload, ose 56kbs
  0

  #5 Anėtar jo nė linjė   kavajoti 

  • Admin
  • Grupi: Admin
  • Postime: 10.894
  • Regjistruar mė : 10-prill 04
  • Location:Italia
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 1.477
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 31 gusht 2005 - 02:08 MD

  kingariel88, mbi Aug 31 2005, 14:54 PM, ka thėnė:

  satellite 512kbs download 256kbs upload, ose 56kbs

  satelite e drejte , por me teper eshte si dsl skarso siguro . siguro njeshi:) shaka
  0

  #6 Anėtar jo nė linjė   ST'HELL 

  • Anetar i ri
  • Yll i vogėl
  • Grupi: Vip
  • Postime: 98
  • Regjistruar mė : 17-gusht 05
  • Interests:Shume gjera dhe asgje...
  • Location:Shpresoj Kavaja
 • Reputacioni: 4
  titulli: Neutral
 • Dėrguar 01 shtator 2005 - 05:15 MD

  Kjo adsl e Alice ta ha shpirtin.Deklaron goxha dhe mezi behen 140 KBs te shpifura.Te del shpirti ne downloade filmash ipashprese!! pirdhu:
  0

  #7 Anėtar jo nė linjė   Ariel 

  • shqiptar 24 karat
  • Yll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėl
  • Grupi: Vip
  • Postime: 3.397
  • Regjistruar mė : 21-qershor 05
  • Location:Kavaje
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 1.347
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 01 shtator 2005 - 05:37 MD

  ST'HELL, mbi Sep 1 2005, 18:15 PM, ka thėnė:

  Kjo adsl e Alice ta ha shpirtin.Deklaron goxha dhe mezi behen 140 KBs te shpifura.Te del shpirti ne downloade filmash ipashprese!! pirdhu:

  si puna e satellite deklaron 512 po 160 shkon ne hapje faqeje, dhe 80 ne download.
  nese di ndonjeri naj isp me cmim te lire per linkstar do ia dija per ner po te me thoshte
  0

  #8 Anėtar jo nė linjė   kavajoti 

  • Admin
  • Grupi: Admin
  • Postime: 10.894
  • Regjistruar mė : 10-prill 04
  • Location:Italia
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 1.477
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 01 shtator 2005 - 05:46 MD

  ST'HELL, mbi Sep 1 2005, 18:15 PM, ka thėnė:

  Kjo adsl e Alice ta ha shpirtin.Deklaron goxha dhe mezi behen 140 KBs te shpifura.Te del shpirti ne downloade filmash ipashprese!! pirdhu:

  Problemi kryesor nuk eshte ajo cka deklarohet por fakti qe down e ulpoad i alice dhe i dsl ve ne itali nuk kan llogjike( E imja mega down e 320kbs upload) , dmth jan te atudiuara kastile per te bere sa me pak trafik.Se me Down te larte 4mega sic thuhet mund te shkarkosh neper veb , por jo ne programe filesharing .Megjithate un me Dc++ eci persmari dmth e shfryteson ne maskimun alicen ja mor shpirtin.

  Ps! O STHELL modem Prestige 660HW-61 ke ti lal??
  0

  #9 Anėtar jo nė linjė   kavajoti 

  • Admin
  • Grupi: Admin
  • Postime: 10.894
  • Regjistruar mė : 10-prill 04
  • Location:Italia
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 1.477
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 01 shtator 2005 - 05:51 MD

  kingariel88, mbi Sep 1 2005, 18:37 PM, ka thėnė:

  si puna e satellite deklaron 512 po 160 shkon ne hapje faqeje, dhe 80 ne download.
  nese di ndonjeri naj isp me cmim te lire per linkstar do ia dija per ner po te me thoshte

  Linja qe ke ti lal tani pe rmomentin ja vlen pasi cilesia paguhet , dmth nese don qe shpejtesia te jete me e kenaqshme , ( paguhet) .Pasi ate lloj linje qe keni ju tani e kam pare e studiuar , para se te benit abonimin ju Me dike qe punonte aty ke ju 8 spo i nxjerr emrin per korrektesi) pastaj ti do thuash qe ne shqiperi ajo shpejtesi eshte ekenaqeshme , pasi edhe merkato atje me shume nuk ofron me ato cmime te kripura.POr dihet qe cilesia paguhet.Pastaj duhet te precizosh qe ajo shpejtesi qe deklarojne ata ndahet me kompjuterat qe keni ne rrjet ,k3shtu qe shpejtesia ulet ndjeshem.Me pak fjale ne raport cilesi cmim eshte jo e keqe .Duke kerkuar nje cilesi me te mire cmimi rritet. ipashprese!!
  0

  #10 Anėtar jo nė linjė   Ariel 

  • shqiptar 24 karat
  • Yll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėl
  • Grupi: Vip
  • Postime: 3.397
  • Regjistruar mė : 21-qershor 05
  • Location:Kavaje
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 1.347
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 01 shtator 2005 - 05:56 MD

  kavajoti, mbi Sep 1 2005, 18:51 PM, ka thėnė:

  Linja qe ke ti lal tani pe rmomentin ja vlen pasi cilesia paguhet , dmth nese don qe shpejtesia te jete me e kenaqshme , ( paguhet) .Pasi ate lloj linje qe keni ju tani e kam pare e studiuar , para se te benit abonimin ju Me dike qe punonte aty ke ju 8 spo i nxjerr emrin per korrektesi) pastaj ti do thuash qe ne shqiperi ajo shpejtesi eshte ekenaqeshme , pasi edhe merkato atje me shume nuk ofron me ato cmime te kripura.POr dihet qe cilesia paguhet.Pastaj duhet te precizosh qe ajo shpejtesi qe deklarojne ata ndahet me kompjuterat qe keni ne rrjet ,k3shtu qe shpejtesia ulet ndjeshem.Me pak fjale ne raport cilesi cmim eshte jo e keqe .Duke kerkuar nje cilesi me te mire cmimi rritet. ipashprese!!

  punen e pageses e di lal dhe i ke rene pikes me komentin pirdhu: .
  desha te pyes po ne itali nuk ekziston Cable se kam degjuar qe eshte i mire?
  0

  Shpėrndaje kėtė diskutim:


  • 6 Faqe +
  • 1
  • 2
  • 3
  • E Fundit »
  • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
  • Nuk mund tė pėrgjigjesh nė kėtė diskutim