Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: Cfare Linje Interneti Perdorni ? - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

 • 6 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • E Fundit »
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
 • Nuk mund tė pėrgjigjesh nė kėtė diskutim

Cfare Linje Interneti Perdorni ? Vlerėso diskutimin: -----

#11 Anėtar jo nė linjė   ST'HELL 

 • Anetar i ri
 • Yll i vogėl
 • Grupi: Vip
 • Postime: 98
 • Regjistruar mė : 17-gusht 05
 • Interests:Shume gjera dhe asgje...
 • Location:Shpresoj Kavaja
 • Reputacioni: 4
  titulli: Neutral
 • Dėrguar 12 shtator 2005 - 11:55 MD

  kavajoti, mbi Sep 1 2005, 18:46 PM, ka thėnė:

  Problemi kryesor nuk eshte ajo cka deklarohet por fakti qe down e ulpoad i alice dhe i dsl ve ne itali nuk kan llogjike( E imja mega down e 320kbs upload) , dmth jan te atudiuara kastile per te bere sa me pak trafik.Se me Down te larte 4mega sic thuhet mund te shkarkosh neper veb , por jo ne programe filesharing .Megjithate un me Dc++ eci persmari dmth e shfryteson ne maskimun alicen ja mor shpirtin.

  Ps! O STHELL modem Prestige 660HW-61 ke ti lal??

  Me fal per vonesen por tani e lexova.Modemi eshte ai i Alice-s dhe imi eshte no name no face no number.Ma kane futur me duket.S'ka asgje te shkruar siper.
  0

  #12 Guest_a-82_*

  • Grupi: Guests
 • Reputacioni: 0
 • Dėrguar 13 shtator 2005 - 12:07 MD

  Fiber Optike 100 Mbit/s (te pakten keshtu deklarojne)

  kur shkarkoj ne server pak te renduar shkarkoj me 2 Mb ne sek. Kurse nga rrjeti brendshem i studenteve, marr me 8Mb ne sek (imagjino nje film 800Mb une e kam ne 1 min e gjys ne gati per ta pa, por vetem ne rrjetin e brendshem.... programet share jane dicka tjeter pastaj varet nga gjeja qe po shkarkoj) :P


  e vetmja gje qe me can trapin eshte qe per arsye sigurie firewall i rrjetit me shkeput lidhjen cdo 6 ore, duhette bej log in, vdekje e kam kur me shpeut qe po shkarkoj etj!!!
  0

  #13 Anėtar jo nė linjė   ultimo 

  • Zotni Ēun
  • Grupi: STAFI
  • Postime: 1.352
  • Regjistruar mė : 19-shtator 05
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 86
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 28 tetor 2008 - 09:27 PD

  kjo me duket e mrekullueshme :36_1_34:
  po ju e keni bere prova nje shpejtesi te tille ne download ?

  Allega file  ads__305_z.JPG (35,22K)
  Numero di downloads: 8
  0

  #14 Anėtar jo nė linjė   venaliu 

  • venali kavaje
  • Grupi: Admin
  • Postime: 6.664
  • Regjistruar mė : 12-prill 04
  • Interests:kavaja, kavaja, kavaja!....pa permendur te tjera...
  • Location:Republika Kavaje
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 726
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 28 tetor 2008 - 11:02 PD

  do te kesh qene lidh me komp. e shokut te dhomes per shkarkimin njeshi:)
  0

  #15 Anėtar jo nė linjė   ultimo 

  • Zotni Ēun
  • Grupi: STAFI
  • Postime: 1.352
  • Regjistruar mė : 19-shtator 05
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 86
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 28 tetor 2008 - 11:47 PD

   venaliu, mbi Oct 28 2008, 12:02 PM, ka thėnė:

  do te kesh qene lidh me komp. e shokut te dhomes per shkarkimin njeshi:)

  jo mer jo se eshte interneti i kampusit (shkolles )
  0

  #16 Anėtar jo nė linjė   venaliu 

  • venali kavaje
  • Grupi: Admin
  • Postime: 6.664
  • Regjistruar mė : 12-prill 04
  • Interests:kavaja, kavaja, kavaja!....pa permendur te tjera...
  • Location:Republika Kavaje
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 726
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 28 tetor 2008 - 11:56 PD

  Po pra. Por ai file qe ke qene duke shkarkuar mbase komp. e ka gjet tek komp. i dhomes perbri....e jo ne australi, kupton?
  0

  #17 Anėtar jo nė linjė   ultimo 

  • Zotni Ēun
  • Grupi: STAFI
  • Postime: 1.352
  • Regjistruar mė : 19-shtator 05
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 86
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 28 tetor 2008 - 12:41 MD

  po ku ka shqiptar tjeter qe te shkarkoj portokallin aty njeshi:)
  0

  #18 Anėtar jo nė linjė   florxhi 

  • Kavajs puro!!!
  • Grupi: STAFI
  • Postime: 414
  • Regjistruar mė : 20-tetor 04
  • Interests:Per lloqe Kavaje!!!
  • Location:Ne PC
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 4
  titulli: Neutral
 • Dėrguar 28 tetor 2008 - 02:39 MD

  hhmmm deri me 1 MB per sec me shkon mua... :D
  0

  #19 Anėtar jo nė linjė   sj-style 

  • Kavajs puro!!!
  • Yll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėl
  • Grupi: Vip
  • Postime: 461
  • Regjistruar mė : 26-maj 06
  • Location:bruxelles
 • Reputacioni: 11
  titulli: Good
 • Dėrguar 28 tetor 2008 - 09:39 MD

  un e kam 1.2 ngaj her 1.7mb/s '20giga ne muaj
  0

  #20 Anėtar jo nė linjė   ultimo 

  • Zotni Ēun
  • Grupi: STAFI
  • Postime: 1.352
  • Regjistruar mė : 19-shtator 05
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 86
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 28 tetor 2008 - 10:44 MD

  ne e kemi no limit
  0

  Shpėrndaje kėtė diskutim:


  • 6 Faqe +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • E Fundit »
  • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
  • Nuk mund tė pėrgjigjesh nė kėtė diskutim