Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: Spitali I Ri I Kavajes... - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

 • 5 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • E Fundit »
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
 • Nuk mund tė pėrgjigjesh nė kėtė diskutim

Spitali I Ri I Kavajes... ...me se fundi do te ndertohet??? Vlerėso diskutimin: -----

#11 Anėtar jo nė linjė   venaliu 

 • venali kavaje
 • Grupi: Admin
 • Postime: 6.664
 • Regjistruar mė : 12-prill 04
 • Interests:kavaja, kavaja, kavaja!....pa permendur te tjera...
 • Location:Republika Kavaje
 • Gender:Male
 • Reputacioni: 726
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 10 qershor 2008 - 08:32 PD

  Projekti i Spitalit te Ri Kavaje.

  Allega file  spitali1.JPG (37,82K)
  Numero di downloads: 20
  0

  #12 Anėtar jo nė linjė   venaliu 

  • venali kavaje
  • Grupi: Admin
  • Postime: 6.664
  • Regjistruar mė : 12-prill 04
  • Interests:kavaja, kavaja, kavaja!....pa permendur te tjera...
  • Location:Republika Kavaje
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 726
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 10 qershor 2008 - 08:33 PD

  Ecuria e punimeve per Spitalin e Pergjithshem Kavaje - qershor 2008

  Allega file  spit2.JPG (83,29K)
  Numero di downloads: 34
  Allega file  spit3.JPG (103K)
  Numero di downloads: 28
  Allega file  spit4.JPG (116,39K)
  Numero di downloads: 27
  0

  #13 Anėtar jo nė linjė   1983 

  • futbollisti
  • Yll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėl
  • Grupi: Vip
  • Postime: 506
  • Regjistruar mė : 28-maj 04
  • Location:me kavajs nuk bo nona
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 24
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 10 qershor 2008 - 01:22 MD

  akoma ska maru ky spital mer. projektet per te ber nje spital ne kavaj kan qen sot e 14 vjet me perpara dhe akoma se kemi qe se kemi nje spital te denje ne qytet
  0

  #14 Anėtar jo nė linjė   kavajoti 

  • Admin
  • Grupi: Admin
  • Postime: 10.943
  • Regjistruar mė : 10-prill 04
  • Location:Italia
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 1.477
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 05 janar 2009 - 04:47 MD

  Kemi noi te re per Spitalin e famshem te Kavajes'??
  0

  #15 Anėtar jo nė linjė   venaliu 

  • venali kavaje
  • Grupi: Admin
  • Postime: 6.664
  • Regjistruar mė : 12-prill 04
  • Interests:kavaja, kavaja, kavaja!....pa permendur te tjera...
  • Location:Republika Kavaje
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 726
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 20 janar 2009 - 08:55 PD

  Spitali i ri, pėrurimi shtyhet edhe njė muaj

  Afati pėr dorėzimin e spitalit tė ri tė qytetit tė Kavajės ėshtė shtyrė edhe pėr njė muaj mė shumė, ndėrkohė qė ishte parashikuar qė punimet tė pėrfundonin nė muajin maj tė kėtij viti. Drejtori i drejtorisė sė shėndetit publik tė Kavajės, Fehim Kazazi, bėn tė ditur se spitali do tė jetė gati nė fund tė muajit qershor tė kėtij viti dhe se ėshtė dhėnė garanci qė punimet tė mos shtyhen mė tej. Aktualisht godina e spitalit tė ri tė Kavajės ka pėrfunduar, por firma zbatuese ėshtė duke punuar pėr muret ndarėse, suvanė dhe punimet e brendshme. Ky ėshtė procesi qė pritet tė zgjasė mė shumė pėr shkak tė natyrės sė punės qė kėrkohet nė kėtė fazė, si dhe krijimi i ambienteve tė brendshme dhe pėrshtatja e tyre pėr sallat e operacionit, vendosjen e aparaturave dhe paisjet e nevojshme. Punimet pėr spitalin e ri tė Kavajės kanė filluar me gati dy muaj vonesė dhe qė nė fillim burime jozyrtare pranė firmės bėnė tė ditur se meqenėse puna filloi me dy muaj vonesė, edhe dorėzimi do tė bėhet me po dy muaj vonesė. Nė rast se do tė ndodhė sipas kėtij pretendimi, atėherė i bie qė spitali tė dorėzohet nė fund tė muajit korrik. Megjithėse nuk kemi si qėllim qė tė paragjykojmė punėn e firmės zbatuese tė punimeve, nisur nga eksperienca e saj nė ndėrtimin e spitalit tė ri nė Durrės, ka shumė mundėsi qė edhe nė spitalin e Kavajės tė ndodhė e njėjta gjė. Vonesa tė shumta dhe shtyrje tė njėpasnjėshme tė afateve. Nė bazė tė kontratės qė firma ka firmosur, duhet qė punimet tė dorėzohen nė 15 maj tė kėtij viti, pra pas afro katėr muajsh. Edhe pretendimi i drejtorit tė DSHP Fehim Kazazi se spitali do tė pėrfundojė nė fund tė muajit qershor duket se mė shumė ėshtė njė nga premtimet e zakonshme elektorale, aq mė shumė qė data qė jep Kazazi, pėrkon edhe me datėn e zgjedhjeve parlamentare tė 28 qershorit. Punimet e kėtij spitali janė inspektuar para disa muajsh edhe nga ministrja e Shėndetėsisė, Anila Godo, e cila vizitėn e parė tė saj pas emėrimit si ministre e Shėndetėsisė e bėri nė spitalin rajonal tė Durrėsit dhe nė atė tė Kavajės. Ministrja nė fjalė ka garantuar se do tė ushtrojė presionin e saj me qėllim qė tė mos ketė vonesa tė punimeve, por mbetet pėr tė parė nėse, godina e sptalit aq tė shumėpritur pėr Kavajėn dhe rrethinat e saj, do tė pėrfundojė nė kohė, apo jo.
  kavaja progres
  0

  #16 Anėtar jo nė linjė   ultimo 

  • Zotni Ēun
  • Grupi: STAFI
  • Postime: 1.352
  • Regjistruar mė : 19-shtator 05
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 86
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 20 janar 2009 - 02:38 MD

  Visualizza messaggiovenaliu, mbi Jan 20 2009, 09:55 AM, ka thėnė:

  Spitali i ri, pėrurimi shtyhet edhe njė muaj

  Afati pėr dorėzimin e spitalit tė ri tė qytetit tė Kavajės ėshtė shtyrė edhe pėr njė muaj mė shumė, ndėrkohė qė ishte parashikuar qė punimet tė pėrfundonin nė muajin maj tė kėtij viti. Drejtori i drejtorisė sė shėndetit publik tė Kavajės, Fehim Kazazi, bėn tė ditur se spitali do tė jetė gati nė fund tė muajit qershor tė kėtij viti dhe se ėshtė dhėnė garanci qė punimet tė mos shtyhen mė tej. Aktualisht godina e spitalit tė ri tė Kavajės ka pėrfunduar, por firma zbatuese ėshtė duke punuar pėr muret ndarėse, suvanė dhe punimet e brendshme. Ky ėshtė procesi qė pritet tė zgjasė mė shumė pėr shkak tė natyrės sė punės qė kėrkohet nė kėtė fazė, si dhe krijimi i ambienteve tė brendshme dhe pėrshtatja e tyre pėr sallat e operacionit, vendosjen e aparaturave dhe paisjet e nevojshme. Punimet pėr spitalin e ri tė Kavajės kanė filluar me gati dy muaj vonesė dhe qė nė fillim burime jozyrtare pranė firmės bėnė tė ditur se meqenėse puna filloi me dy muaj vonesė, edhe dorėzimi do tė bėhet me po dy muaj vonesė. Nė rast se do tė ndodhė sipas kėtij pretendimi, atėherė i bie qė spitali tė dorėzohet nė fund tė muajit korrik. Megjithėse nuk kemi si qėllim qė tė paragjykojmė punėn e firmės zbatuese tė punimeve, nisur nga eksperienca e saj nė ndėrtimin e spitalit tė ri nė Durrės, ka shumė mundėsi qė edhe nė spitalin e Kavajės tė ndodhė e njėjta gjė. Vonesa tė shumta dhe shtyrje tė njėpasnjėshme tė afateve. Nė bazė tė kontratės qė firma ka firmosur, duhet qė punimet tė dorėzohen nė 15 maj tė kėtij viti, pra pas afro katėr muajsh. Edhe pretendimi i drejtorit tė DSHP Fehim Kazazi se spitali do tė pėrfundojė nė fund tė muajit qershor duket se mė shumė ėshtė njė nga premtimet e zakonshme elektorale, aq mė shumė qė data qė jep Kazazi, pėrkon edhe me datėn e zgjedhjeve parlamentare tė 28 qershorit. Punimet e kėtij spitali janė inspektuar para disa muajsh edhe nga ministrja e Shėndetėsisė, Anila Godo, e cila vizitėn e parė tė saj pas emėrimit si ministre e Shėndetėsisė e bėri nė spitalin rajonal tė Durrėsit dhe nė atė tė Kavajės. Ministrja nė fjalė ka garantuar se do tė ushtrojė presionin e saj me qėllim qė tė mos ketė vonesa tė punimeve, por mbetet pėr tė parė nėse, godina e sptalit aq tė shumėpritur pėr Kavajėn dhe rrethinat e saj, do tė pėrfundojė nė kohė, apo jo.
  kavaja progres


  te them nje gjo venali kjo nuk eshte shty kot kur te vij sala per fushat do boj edhe inagurimin kuptove
  0

  #17 Anėtar jo nė linjė   charm 

  • Rob zoti
  • Yll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėl
  • Grupi: Vip
  • Postime: 531
  • Regjistruar mė : 11-tetor 07
  • Location:roma
  • Gender:Female
 • Reputacioni: 43
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 20 janar 2009 - 02:42 MD

  Visualizza messaggioultimo, mbi Jan 20 2009, 14:38 PM, ka thėnė:

  te them nje gjo venali kjo nuk eshte shty kot kur te vij sala per fushat do boj edhe inagurimin kuptove

  ipashprese!!
  0

  #18 Anėtar jo nė linjė   venaliu 

  • venali kavaje
  • Grupi: Admin
  • Postime: 6.664
  • Regjistruar mė : 12-prill 04
  • Interests:kavaja, kavaja, kavaja!....pa permendur te tjera...
  • Location:Republika Kavaje
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 726
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 20 janar 2009 - 02:54 MD

  Visualizza messaggioultimo, mbi Jan 20 2009, 14:38 PM, ka thėnė:

  te them nje gjo venali kjo nuk eshte shty kot kur te vij sala per fushat do boj edhe inagurimin kuptove


  jo, e di qe nuk eshte shtyre kot se, po ta lexosh me vemendje, e thote qe kane filluar punimet 2 muaj me vonese, keshtu qe....
  Po eshte dhe gabimi im qe nuk te pys ty direkt, meqe ti ben pjese te stafi elektoral i berishes dhe, kush me mire se ty din keto gjera? ipashprese!!
  puth;)
  0

  #19 Anėtar jo nė linjė   ultimo 

  • Zotni Ēun
  • Grupi: STAFI
  • Postime: 1.352
  • Regjistruar mė : 19-shtator 05
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 86
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 20 janar 2009 - 03:06 MD

  Visualizza messaggiovenaliu, mbi Jan 20 2009, 15:54 PM, ka thėnė:

  jo, e di qe nuk eshte shtyre kot se, po ta lexosh me vemendje, e thote qe kane filluar punimet 2 muaj me vonese, keshtu qe....
  Po eshte dhe gabimi im qe nuk te pys ty direkt, meqe ti ben pjese te stafi elektoral i berishes dhe, kush me mire se ty din keto gjera? ok:
  http://www.kavajaonl...tyle_emoticons/default/36_1_39.gif

  me fal la se te preka ne seder ipashprese!!

  edhe dicka ej po bashkia pse punon vetem ne koh zgjedhjesh?!! nuk ka lek? puth;) apo eshte msu populli jone me bar te thate ? o lal duhet pa gjonat me pak realitet e jo me shum
  0

  #20 Anėtar jo nė linjė   venaliu 

  • venali kavaje
  • Grupi: Admin
  • Postime: 6.664
  • Regjistruar mė : 12-prill 04
  • Interests:kavaja, kavaja, kavaja!....pa permendur te tjera...
  • Location:Republika Kavaje
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 726
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 20 janar 2009 - 03:18 MD

  po nuk u preka ne seder mer, ishte batute...hahaha
  ipashprese!!
  0

  Shpėrndaje kėtė diskutim:


  • 5 Faqe +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • E Fundit »
  • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
  • Nuk mund tė pėrgjigjesh nė kėtė diskutim