Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: Gjimnazet seks para moshės 17 vjeēare - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

 • 5 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • E Fundit »

Gjimnazet seks para moshės 17 vjeēare Nė festat e tė rinjve kryhen orgji, tė merren masa Vlerėso diskutimin: -----

#15 Anėtar jo nė linjė   jola@embel 

 • Kavajs puro!!!
 • Yll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėl
 • Grupi: Inactive
 • Postime: 405
 • Regjistruar mė : 20-shtator 07
 • Location:italy
 • Gender:Female
 • Reputacioni: 20
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 06 dhjetor 2007 - 01:28 MD

  Visualizza messaggiolemoyne, mbi Dec 6 2007, 10:25 AM, ka thėnė:

  ok: Familja eshte gjeja me e rendesishme.Eshte e vertete asnje prind nuk deshiron te keqen e fimijeve, po ata e kan per detyre te kontrollojne femijet, edhe ti japin keshilla, ti shpjegojn gjerat ne qofte se nuk kuptojne diēka dhe ti mbajn afer.
  Nuk beson per kete?

  Adoleshenca eshte nje periudhe e jetes shume delikate edhe per kete eshte e duhur per nje prind ti rrij afer.

  PO LEMOYNE TE GJITHE ADOLESHENTE KEMI QENE NE ....POR PRINDERIT AS NUK DUHET TI JAPIN SHUME LIRI AS TI SHTRENGOJNE SHUME.....

  POR NJOH DHE SHUME PRINDER QE I JAPIN NJE LIRI TE PA FRENUAR FEMIJEVE...........
  KETA VAJZAT 15 VJECARE ME DUKET SE DUANTE NJOHIN JETEN NE NJE DITE.......
  0

  #16 Anėtar jo nė linjė   lemoyne 

  • Anetar super
  • Yll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėl
  • Grupi: Vip
  • Postime: 143
  • Regjistruar mė : 20-nėntor 07
 • Reputacioni: 4
  titulli: Neutral
 •   Dėrguar 06 dhjetor 2007 - 01:32 MD

  Kohet kan ndryshuar.Kur shekoj vajzat 15-vjeēare dukem me shume une adoleshente se ata.
  Vishen si gra te medhaja, te lyera; thjeshtesin nuk e njofin fare.Eshte bukur ēe te besh ēdo gje qe i perket moshes.Une kur isha 15 luaja akoma me kukulla edhe nuk e njihja akoma argomentin e meshkujve o gjera te tilla. ok:

  Mesazhi u modifikua nga lemoyne nė 06 dhjetor 2007 - 01:33 MD

  0

  #17 Anėtar jo nė linjė   Fadeto 

  • Anetar i flakte
  • Yll i vogėlYll i vogėlYll i vogėl
  • Grupi: Vip
  • Postime: 244
  • Regjistruar mė : 15-nėntor 05
 • Reputacioni: 7
  titulli: Neutral
 • Dėrguar 07 dhjetor 2007 - 05:54 MD

  Citim

  sa i shqetsuar qe dukesh por ajo qe me beri pershtypje eshte eshte informacioni qe ke mbi oraret dhe llojet e materialeve filmike qe transmetohen, mire qe s'postove dhe nej foto per t'ia bere me te qarte forumistave per cfare po flisje


  Se di po nese ti ketu ke fol per temen atehere sqenka Ironi veja vet emri si me i qut qe je.

  Citim

  femijes t'a kete tv personal sepse deshiron t'i krijoje nje komoditet me shume qe vete s'e ka pasur


  O lal lexove gje ti qe thash mos e lejoj TV thash duhet ti flase se ceshte e mira dhe ceshte e keqja dhe ta kontrolloj me menyrat e tij se cfar shikon femija(Mos i gjej si disa qe kemi degjuar qe gjejne femijet djem a vajza qofshin te vegjel apo adoleshente) duke pare filma porno gjith naten.Neqofte se ty te duket normale mua sme duket.

  Citim

  Pastaj sa kollaj e gjete fajtorin emr lal i fut i 2ATV dhe sikur e myll muhabetin


  Po as un skam gje me te mor Lal po ai eshte tv e vetme qe jep filma porno ne kavaje se 6TV me sa di un nuk jep.Apo jeto ne Kine ti lol.

  Citim

  Varet nga edukata personale e secilit lal se s'ka prind qe t'i doje te keqen femijes vet duke e edukuar per keq por varet pastaj nga kapaciteti i "femijes"(po flasim ne pergjithesi per adoleshente ketu) per te zbatuar keshillat dhe treguar edukaten e perfituar nga prindet


  Daku ke kaluar adoleshence ti apo jo,vajhalli po si foli prindi femijes ku perfundon.Un kete po them qe prindi duke i folur per te mirat e te keqijat,mund ta frenoj se adoleshenca aq kapacitet ka mer Lal po si fole bie ne derrase te kalbur. pirdhu: http://www.kavajaonl...tyle_emoticons/default/7_6_2[1].gif http://www.kavajaonl...tyle_emoticons/default/7_6_2[1].gif Si puna ketij ne motorr jane.
  0

  #18 Anėtar jo nė linjė   Fadeto 

  • Anetar i flakte
  • Yll i vogėlYll i vogėlYll i vogėl
  • Grupi: Vip
  • Postime: 244
  • Regjistruar mė : 15-nėntor 05
 • Reputacioni: 7
  titulli: Neutral
 • Dėrguar 07 dhjetor 2007 - 06:01 MD

  Citim

  KETA VAJZAT 15 VJECARE ME DUKET SE DUANTE NJOHIN JETEN NE NJE DITE.......


  Ky eshte problem me te verte shum serioz se keto jane me te prirurat per te thyer Akullin pa piken e problemit,se cpasoja do te kene.
  0

  #19 Anėtar jo nė linjė   Inside Man 

  • Kavajs puro!!!
  • Yll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėl
  • Grupi: Vip
  • Postime: 405
  • Regjistruar mė : 27-nėntor 07
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 42
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 08 dhjetor 2007 - 10:34 MD

  per mendimin tim e kan faji te dyja palet si femijet ashtu edhe prinderit. pastaj kjo statistika sma do mendja te jete e vlefshme,ndoshta vlen vetem per tiranen se atje gocat kan dale duresh fare ndersa neper rrethe dhe katune eshte ndryshe.

  Mesazhi u modifikua nga Inside Man nė 08 dhjetor 2007 - 10:35 MD

  0

  #20 Anėtar jo nė linjė   bizi 

  • Antirezistenca
  • Yll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėl
  • Grupi: Vip
  • Postime: 1.030
  • Regjistruar mė : 14-prill 04
 • Reputacioni: 33
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 10 dhjetor 2007 - 12:12 MD

  eshte ndryshe lal sapo dalin jashte apo shkojne ne tirane me studime pastaj jane ato qe behen me te perdalat, normalisht/fatmiresisht jo te gjithe por ndodh shpesh.
  0

  #21 Anėtar jo nė linjė   bizi 

  • Antirezistenca
  • Yll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėl
  • Grupi: Vip
  • Postime: 1.030
  • Regjistruar mė : 14-prill 04
 • Reputacioni: 33
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 10 dhjetor 2007 - 12:35 MD

  Se di po nese ti ketu ke fol per temen atehere sqenka Ironi veja vet emri si me i qut qe je.

  Po ce pret ti kur flet si femije fillorje, te merresh seriozisht.
  O lal lexove gje ti qe thash mos e lejoj TV thash duhet ti flase se ceshte e mira dhe ceshte e keqja dhe ta kontrolloj me menyrat e tij se cfar shikon femija(Mos i gjej si disa qe kemi degjuar qe gjejne femijet djem a vajza qofshin te vegjel apo adoleshente) duke pare filma porno gjith naten.Neqofte se ty te duket normale mua sme duket.

  Nuk e thashe e as mendoj se eshte normale por fatkeqsisht ndodh. Jane ato te keqija qe vijne si "efekte anesore" qe jane te konrollueshme por jo dhe aq nga prinderit(mos duhet te rrije gjithe naten zgjuar e t'i kontrolloje apo te shohin filmat bashke me to(jo filmat porno se pastaj degjeneron muhabeti e kur s'ka aq edukate prindi s'pritet me shume nga femija)). Ato i flasin femijeve, i keshillojne mbi veprimet qe duhet apo nuk duhet te bejne por rralle femija i zbaton te gjithe ato qe i thuhen.
  Po as un skam gje me te mor Lal po ai eshte tv e vetme qe jep filma porno ne kavaje se 6TV me sa di un nuk jep.Apo jeto ne Kine ti lol.

  Pse mer lal s'kapka n'kavaje tv te tjera qe japin filma me pulel t'kuqe a? Pastaj edhe para se t'ishte 2atv shifeshin filmat porno po s'flisnim per dukuri te tilla. Akoma beson se e kane filmat porno fajin?
  Daku ke kaluar adoleshence ti apo jo,vajhalli po si foli prindi femijes ku perfundon.Un kete po them qe prindi duke i folur per te mirat e te keqijat,mund ta frenoj se adoleshenca aq kapacitet ka mer Lal po si fole bie ne derrase te kalbur.
   ko:	Si puna ketij ne motorr jane.

  C'ne une adoleshence mer lal, une jam lindur kaq sa jam tani 23 vjec.(me duhet te percaktoj qe ishte shaka dhe jo ironi, per te c'dramatizuar ca debatin)
  Plako, normal qe do i flasi prindi femijes se s'ka kush i flet tjeter por duhet dhe vullneti i mire nga femija per te vepruar ne baze te keshillave te prinderve se nuk ia len dot atyre te gjithe barren/fajin. Pas familjes pergjegjesine e ka shkolla dhe rrethi shoqeror pasi shoqeria si te prish ne rast se e ke te keqe edhe te ndihmon nese jane njerez te mbare.


  p.s.
  leje ate ne motorr lal se po te degjoji i ke punet pisk ok: ko: http://www.kavajaonl...tyle_emoticons/default/36_1_13.gif http://www.kavajaonl...tyle_emoticons/default/36_1_13.gif http://www.kavajaonl...tyle_emoticons/default/36_1_13.gif
  (batute gjithmone dhe kjo, shaka)

  Mesazhi u modifikua nga bizi nė 10 dhjetor 2007 - 12:52 MD

  0

  #22 Anėtar jo nė linjė   jola@embel 

  • Kavajs puro!!!
  • Yll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėl
  • Grupi: Inactive
  • Postime: 405
  • Regjistruar mė : 20-shtator 07
  • Location:italy
  • Gender:Female
 • Reputacioni: 20
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 11 dhjetor 2007 - 05:17 MD

  o lal ne shqiperi shihen shume telenovela.....dhe keto 16-17 vjearet bejne si ato......
  0

  #23 Anėtar jo nė linjė   Inside Man 

  • Kavajs puro!!!
  • Yll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėl
  • Grupi: Vip
  • Postime: 405
  • Regjistruar mė : 27-nėntor 07
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 42
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 11 dhjetor 2007 - 07:11 MD

   ENIGMA, mbi Dec 11 2007, 18:26 PM, ka thėnė:

  O NARI PO DHE UN JASHT SHTETIT..DHE SE KUPTOJ CFAR KA PER KRENARI KETU,PERKUNDRAZI..PO TI QE NA MENYRA THY ''JAM JASHT SHTETIT'',TE DUKET GJE E MADHE.SOT NUK KA NGEL INJORANT PA SHKU JASHT!!

  Midis ketyre injoranteve je dhe ti pa diskutim se nga keto qe shkruan e tille dukesh. Ti qe je qytetare ne radhe te pare meso te shkruash. Pastaj te duket vetja me e mire se fshataret ty. ai njeri qe kujton se eshte superior nga tjeret ne fakt eshte me idioti nga te gjithe. Po qe se ke ndonje mendim jepe se vetem replika ke bere po mos u kap ketu me sms e mia. Ti kujton se un e kam per krenari qe jam jasht? Jane tipat si ty qe e kane kete mentalitet. OK
  0

  #24 Anėtar jo nė linjė   shadow 

  • Veteran/e ne forum
  • Grupi: STAFI
  • Postime: 1.145
  • Regjistruar mė : 21-prill 04
 • Reputacioni: 63
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 24 janar 2008 - 04:31 MD

  nejse fajin e kane prinderit nuk behet qe ta mbajne me zor femijen e ta mbyllin ne shtepi por i flitet dhe edukohet femija.me thoni ju sa prinder falsin me femijet e tyre per punen e seksit? per mendimin tim shume pak sepse kane turp nga femija. dhe thojne qyqa qyqa ti them une gocesh ashtu me vjen turp.
  0

  Shpėrndaje kėtė diskutim:


  • 5 Faqe +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • E Fundit »


  Pėrgjigje e Shpejtė