Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: ADSL NE KAVAJE - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

 • 5 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
 • Nuk mund tė pėrgjigjesh nė kėtė diskutim

ADSL NE KAVAJE Vlerėso diskutimin: -----

#21 Anėtar jo nė linjė   007007 

 • Anetar i ri
 • Yll i vogėl
 • Grupi: Vip
 • Postime: 48
 • Regjistruar mė : 30-maj 05
 • Reputacioni: 0
  titulli : Neutral
 • Dėrguar 06 mars 2006 - 05:56 MD

   Alma, mbi Mar 6 2006, 16:20 PM, ka thėnė:

  Dukesh qe kavaja per ty fillon eke gjimnazi e mbaron ke gjimnazi. ok: Kavaja me sa jam e informuar une , ka tre qendra interneti: Nje e ke perballe me kinemane e vjeter, nje e ke afer postes tek pallati i averikeve, e nji e ke afer gjimnazit tek presor Ziniu.Une them qe nuk nuk ka hyre akoma ne kulturen tonee duket si gje e frikshme. ok: ok:

  me e bukura eshte se te gjith ata qe bejne biznes dhe i marrin mallrat nga jashte nuk kerkojne me pare ne internet por shkojne direkt jasht shtetit ku harxhojne leke dhe kohe sa te duash kur fare mire mund ti gjejn mallrat dhe adresen e sakte direkt ne internet.keshtuqe harxhojne shume me pak leke dhe kohe
  0

  #22 Anėtar jo nė linjė   kavajoti 

  • Admin
  • Grupi: Admin
  • Postime: 10.894
  • Regjistruar mė : 10-prill 04
  • Location:Italia
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 1.477
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 06 mars 2006 - 08:49 MD

   7007, mbi Mar 6 2006, 17:56 PM, ka thėnė:

  me e bukura eshte se te gjith ata qe bejne biznes dhe i marrin mallrat nga jashte nuk kerkojne me pare ne internet por shkojne direkt jasht shtetit ku harxhojne leke dhe kohe sa te duash kur fare mire mund ti gjejn mallrat dhe adresen e sakte direkt ne internet.keshtuqe harxhojne shume me pak leke dhe kohe

  http://www.kavajaonl...tyle_emoticons/default/00002033.gif ok: http://www.kavajaonl...tyle_emoticons/default/yes.gif ok:
  0

  #23 Anėtar jo nė linjė   shadow 

  • Veteran/e ne forum
  • Grupi: STAFI
  • Postime: 1.145
  • Regjistruar mė : 21-prill 04
 • Reputacioni: 63
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 07 mars 2006 - 04:10 MD

  nje qe dine cfare eshte interneti dhe nje qe nuk din se cfare eshte

  1:do ikim ne internet te shikojme ndonje gje te lezetshme?

  2:kuuuuuuu ????????????????

  1:tek presor ziniu aty ku ka kompjutera

  2:aaaaaaaaaaa aty ku ka lojna me lufte ikim ikim ja fusim naj loje se behet gallate

  1:?????????????????????????
  0

  #24 Anėtar jo nė linjė   Inside Man 

  • Kavajs puro!!!
  • Yll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėl
  • Grupi: Vip
  • Postime: 405
  • Regjistruar mė : 27-nėntor 07
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 42
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 14 janar 2008 - 06:25 MD

  Doja te dija nese ne ka kavaje ka ADSL nga ata qe jetojn atje, dhe nese ka sa leke kushton per 1 muaj? FLM... Ju lutem pergjigjuni.
  0

  #25 Anėtar jo nė linjė   Ariel 

  • shqiptar 24 karat
  • Yll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėl
  • Grupi: Vip
  • Postime: 3.397
  • Regjistruar mė : 21-qershor 05
  • Location:Kavaje
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 1.347
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 14 janar 2008 - 07:29 MD

  Eshte fut ADSL ne Kavaje, po nuk mbulon 100% territorin.
  Cmimet variojne sipas paketave, dhe mesa di une fillojne nga 10 euro me limit download 1gb e me shume. Me shume se kaq nuk di
  0

  #26 Anėtar jo nė linjė   Inside Man 

  • Kavajs puro!!!
  • Yll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėl
  • Grupi: Vip
  • Postime: 405
  • Regjistruar mė : 27-nėntor 07
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 42
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 14 janar 2008 - 07:43 MD

   kingariel88, mbi Jan 14 2008, 19:29 PM, ka thėnė:

  Eshte fut ADSL ne Kavaje, po nuk mbulon 100% territorin.
  Cmimet variojne sipas paketave, dhe mesa di une fillojne nga 10 euro me limit download 1gb e me shume. Me shume se kaq nuk di

  po mbulimi eshte ne zonat ku eshte telecomi apo ska lidhje me telefonat fiks ? Po shenje e mir eshte kjo edhe pse me duket pak si shum 10 euro per 1gb ne muaj(apo eshte ne vit? http://www.kavajaonl...tyle_emoticons/default/36_1_13.gif http://www.kavajaonl...tyle_emoticons/default/36_1_13.gif http://www.kavajaonl...tyle_emoticons/default/36_1_13.gif ).
  0

  #27 Anėtar jo nė linjė   sj-style 

  • Kavajs puro!!!
  • Yll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėl
  • Grupi: Vip
  • Postime: 461
  • Regjistruar mė : 26-maj 06
  • Location:bruxelles
 • Reputacioni: 11
  titulli: Good
 • Dėrguar 14 janar 2008 - 08:35 MD

  mduket se ky esht siti KETU
  0

  #28 Anėtar jo nė linjė   juljana 

  • Rob zoti
  • Yll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėl
  • Grupi: Vip
  • Postime: 567
  • Regjistruar mė : 12-prill 06
  • Location:Pjesa jo kineze e botes
  • Gender:Female
 • Reputacioni: 23
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 15 janar 2008 - 10:44 PD

  ADSl me ane te telefonit qe ofron Albtelecom akoma nuk ka mberritur ne Kavaje me sa di une
  une jam perdoruese e saj ne pune dhe me duket shume e shtrenjte.
  cmimet per individe nuk i di por per firmat shpejtesia qe perdorim ne 512kbps/128kbps ka nje cmim 12 mije leke ne muaj.
  http://www.albteleco...tarifa_adsl.htm
  0

  #29 Anėtar jo nė linjė   kavajoti 

  • Admin
  • Grupi: Admin
  • Postime: 10.894
  • Regjistruar mė : 10-prill 04
  • Location:Italia
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 1.477
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 04 qershor 2011 - 10:06 PD

  Kemi ndonje informacion nga Kavaja per sa i perket kompanive qe ofrojne sherbimin Adsl apo thjesht internet ??Cili eshte mbulimi i kavajes per sa i perket sherbimit te internetit??
  0

  #30 Anėtar jo nė linjė   Ariel 

  • shqiptar 24 karat
  • Yll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėl
  • Grupi: Vip
  • Postime: 3.397
  • Regjistruar mė : 21-qershor 05
  • Location:Kavaje
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 1.347
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 04 qershor 2011 - 05:57 MD

   kavajoti, mbi Jun 4 2011, 04:06 AM, ka thėnė:

  Kemi ndonje informacion nga Kavaja per sa i perket kompanive qe ofrojne sherbimin Adsl apo thjesht internet ??Cili eshte mbulimi i kavajes per sa i perket sherbimit te internetit??


  Internel me ADSL2+ ofrohet nga abissnet, mbulimi eshte rreth 80% e territorit.
  Gjithashtu ofron edhe telekomi qe sigurishte e mbulon 100%, po me sa kam degjuar sherbimi nuk eshte shume cilesor ipashprese!!
  0

  Shpėrndaje kėtė diskutim:


  • 5 Faqe +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
  • Nuk mund tė pėrgjigjesh nė kėtė diskutim