Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: Rexhep Rrugia - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

Faqja 1 prej 1
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
 • Nuk mund tė pėrgjigjesh nė kėtė diskutim

Rexhep Rrugia Vlerėso diskutimin: -----

#1 Anėtar jo nė linjė   venaliu 

 • venali kavaje
 • Grupi: Admin
 • Postime: 6.664
 • Regjistruar mė : 12-prill 04
 • Interests:kavaja, kavaja, kavaja!....pa permendur te tjera...
 • Location:Republika Kavaje
 • Gender:Male
 • Reputacioni: 726
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 28 mars 2011 - 11:23 PD

  Ne kuadrin e festimeve per 21-vjetorin e demostrates se pare antikomuniste ne Shqiperi (Kavaje), diten e premte, 25.03.2011, ne sallen e Qendres Kulturore "A. Moisiu" te qytetit, Rexhep Rrugia mer medaljen "mirnjohja e qytetit"

  http://img10.imageshack.us/img10/5192/xhepi1.jpg

  http://img534.imageshack.us/img534/5937/xhepi2.jpg

  http://img851.imageshack.us/img851/8406/xhepi3.jpg
  0

  Shpėrndaje kėtė diskutim:


  Faqja 1 prej 1
  • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
  • Nuk mund tė pėrgjigjesh nė kėtė diskutim