Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: Iphone Apo Galaxy - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

Faqja 1 prej 1
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
 • Nuk mund tė pėrgjigjesh nė kėtė diskutim

Iphone Apo Galaxy Vlerėso diskutimin: -----

#1 Anėtar jo nė linjė   albi71 

 • Veteran/e ne forum
 • Yll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėl
 • Grupi: Vip
 • Postime: 1.170
 • Regjistruar mė : 02-mars 08
 • Location:europa mesme
 • Gender:Male
 • Reputacioni: 157
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 29 janar 2012 - 12:52 MD

  iPhone apo Samsung galaxy?
  1

  #2 Anėtar jo nė linjė   Ariel 

  • shqiptar 24 karat
  • Yll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėl
  • Grupi: Vip
  • Postime: 3.397
  • Regjistruar mė : 21-qershor 05
  • Location:Kavaje
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 1.347
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 29 janar 2012 - 07:28 MD

  s;e kam perdor galaxy, po iPhone mendoj duke pare edhe impaktin qe ka pas ipashprese!!lol
  1

  #3 Anėtar jo nė linjė   kavaja-rrem-stamolli 

  • Anetar super
  • Yll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėl
  • Grupi: Vip
  • Postime: 122
  • Regjistruar mė : 31-tetor 11
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 73
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 29 janar 2012 - 07:31 MD

  Visualizza messaggioalbi71, mbi 29 janar 2012 - 12:52 MD, ka thėnė:

  iPhone apo Samsung galaxy?

  Don me e ble albi71??
  0

  #4 Anėtar jo nė linjė   Inside Man 

  • Kavajs puro!!!
  • Yll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėl
  • Grupi: Vip
  • Postime: 405
  • Regjistruar mė : 27-nėntor 07
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 42
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 29 janar 2012 - 11:14 MD

  i pad si ndertim dhe si cilesi hardware eshte me i mire. avantazhi i galaxy eshte qe ka sistem operativ android. android eshte shume i perhapur dhe ka shume programe gratis kurse Ios ka me pak dhe shumicen e programeve e ka me pagese. perfundimisht te dy si ipad dhe galaxy jan te mire po ipad gjithsesi me duket pak me perfekt per ato gjera qe mund te behen me nje tablet. un do keshilloja edhe ebook readers se shume njerez blejne tablet vetem per te lexuar ose per te hapur ndonje document psh ky ebook reader eshte shum i mir
  1

  #5 Anėtar jo nė linjė   xhulia 

  • Veteran/e ne forum
  • Yll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėl
  • Grupi: Vip
  • Postime: 1.108
  • Regjistruar mė : 19-janar 07
  • Interests:Musica Alternative Rock, Funk Rock, Metal.
  • Location:Italia
  • Gender:Female
 • Reputacioni: 758
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 30 janar 2012 - 07:49 MD

  njeri qe njof ka iphone,,,,dhe mbas nje muaji qe e perdorte kishte harxhuar mbi 300 euro per programet qe kishte shkarkuar,,,
  Nuk e kam iden per samsung galaxy.
  1

  #6 Anėtar jo nė linjė   kavajoti 

  • Admin
  • Grupi: Admin
  • Postime: 10.895
  • Regjistruar mė : 10-prill 04
  • Location:Italia
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 1.477
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 04 shkurt 2012 - 02:05 MD

  Visualizza messaggioalbi71, mbi 29 janar 2012 - 12:52 MD, ka thėnė:

  iPhone apo Samsung galaxy?

  Ndiq reēensionin me poshte........


  0

  Shpėrndaje kėtė diskutim:


  Faqja 1 prej 1
  • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
  • Nuk mund tė pėrgjigjesh nė kėtė diskutim