Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: Samsung Rugby Smart, Telefoni I Lire Android - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

Faqja 1 prej 1
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
 • Nuk mund tė pėrgjigjesh nė kėtė diskutim

Samsung Rugby Smart, Telefoni I Lire Android Vlerėso diskutimin: -----

#1 Anėtar jo nė linjė   kavajoti 

 • Admin
 • Grupi: Admin
 • Postime: 10.894
 • Regjistruar mė : 10-prill 04
 • Location:Italia
 • Gender:Male
 • Reputacioni: 1.477
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 22 shkurt 2012 - 07:22 MD

  Duket sikur Samsung ka edhe njė tjetėr model tė telefonit tė menēur Android tė cilin e ka dedikuar pėr kompaninė amerikane AT&T, Samsung Rugby Smart, i cili sipas tė gjitha gjasave do tė jetė njė telefon i lirė Android. Samsung Rugby pritet kushtojė rreth $100 kur tė arrijė nė AT&T, edhe pse ende dyshohet se ky do tė jetė ēmimi i pajisjes pas nėnshkrimit tė kontratės dy-vjeēare me operatorin mobil amerikan. Edhe pse nuk ka shumė informacione pėr specifikat e mundshme tė Rugby Smart, ajo qė dihet ėshtė ndėrfaqja WVGA me multi-touch, 512MB RAM, Android Gingerbread dhe bateria me 1,650 mAh.Agjensia e Lajmeve SOT
  1

  #2 Anėtar jo nė linjė   Ariel 

  • shqiptar 24 karat
  • Yll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėl
  • Grupi: Vip
  • Postime: 3.397
  • Regjistruar mė : 21-qershor 05
  • Location:Kavaje
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 1.347
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 22 shkurt 2012 - 09:47 MD

  Nese 100$ eshte cmimi me kontrate nuk quhet I lire, se $200 eshte cmimi iPhone 4S. (16 GB)
  0

  #3 Anėtar jo nė linjė   kavajoti 

  • Admin
  • Grupi: Admin
  • Postime: 10.894
  • Regjistruar mė : 10-prill 04
  • Location:Italia
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 1.477
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 23 shkurt 2012 - 05:10 MD

  Visualizza messaggioAriel, mbi 22 shkurt 2012 - 09:47 MD, ka thėnė:

  Nese 100$ eshte cmimi me kontrate nuk quhet I lire, se $200 eshte cmimi iPhone 4S. (16 GB)

  edhe pse ende dyshohet se ky do tė jetė ēmimi i pajisjes pas nėnshkrimit tė kontratės dy-vjeēare me operatorin mobil amerikan........
  0

  #4 Anėtar jo nė linjė   Ariel 

  • shqiptar 24 karat
  • Yll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėl
  • Grupi: Vip
  • Postime: 3.397
  • Regjistruar mė : 21-qershor 05
  • Location:Kavaje
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 1.347
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 24 shkurt 2012 - 04:35 PD

  Visualizza messaggiokavajoti, mbi 23 shkurt 2012 - 05:10 MD, ka thėnė:

  edhe pse ende dyshohet se ky do tė jetė ēmimi i pajisjes pas nėnshkrimit tė kontratės dy-vjeēare me operatorin mobil amerikan........

  dmth qe mund te kushtoka edhe me shtrenjte cheers
  1

  #5 Anėtar jo nė linjė   kavajoti 

  • Admin
  • Grupi: Admin
  • Postime: 10.894
  • Regjistruar mė : 10-prill 04
  • Location:Italia
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 1.477
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 24 shkurt 2012 - 06:18 MD

  Visualizza messaggioAriel, mbi 24 shkurt 2012 - 04:35 PD, ka thėnė:

  dmth qe mund te kushtoka edhe me shtrenjte cheers  eheheeehe surpriz.......ose me lire lol
  0

  Shpėrndaje kėtė diskutim:


  Faqja 1 prej 1
  • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
  • Nuk mund tė pėrgjigjesh nė kėtė diskutim