Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: Website Modifikim Fotosh - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

Faqja 1 prej 1
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
 • Nuk mund tė pėrgjigjesh nė kėtė diskutim

Website Modifikim Fotosh Vlerėso diskutimin: -----

#1 Anėtar jo nė linjė   kavajoti 

 • Admin
 • Grupi: Admin
 • Postime: 10.894
 • Regjistruar mė : 10-prill 04
 • Location:Italia
 • Gender:Male
 • Reputacioni: 1.477
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 22 shkurt 2012 - 07:26 MD

  Disa web faqe per te modifiku foto...
  http://www.treemessage.com/
  http://www.3dtextmak...i-bin/3dtext.pl
  http://www.zianet.com/talon/cam.htm ( program per te ber avatar )
  http://www.acme.com/labelmaker/
  http://avatarmaker.a.../index_en.shtml
  http://onlinewahn.de/generator/
  http://www.jjchandler.com/tombstone/
  http://celestial-sta...ools/avatar.php
  http://www.streetsigngenerator.com/
  http://www.glitteryourway.com/
  http://www.graffiticreator.net/
  http://www.quickblog.com/avatarmaker/
  http://cooltext.com/
  http://www.bloodyfin...com/message.php
  http://www.acme.com/heartmaker/
  http://www.foontje.nl/avatarmaker.php
  1

  #2 Anėtar jo nė linjė   kavajoti 

  • Admin
  • Grupi: Admin
  • Postime: 10.894
  • Regjistruar mė : 10-prill 04
  • Location:Italia
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 1.477
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 26 prill 2012 - 02:13 MD

  http://www.ribbet.com
  http://www.fotofrien...m/photo-effects
  http://www.picmonkey.com/
  http://www.iaza.com/
  http://fotoflexer.co...
  http://www.online-im...
  http://lunapic.com/editor/
  http://www.pixer.us/
  0

  Shpėrndaje kėtė diskutim:


  Faqja 1 prej 1
  • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
  • Nuk mund tė pėrgjigjesh nė kėtė diskutim