Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: Reshjet E Shiut, Mpb: Ja Situata Ne Zonat E Kavajes Janar 2016 - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

 • 2 Faqe +
 • 1
 • 2
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
 • Nuk mund tė pėrgjigjesh nė kėtė diskutim

Reshjet E Shiut, Mpb: Ja Situata Ne Zonat E Kavajes Janar 2016 Vlerėso diskutimin: -----

#11 Anėtar jo nė linjė   kavajoti 

 • Admin
 • Grupi: Admin
 • Postime: 10.894
 • Regjistruar mė : 10-prill 04
 • Location:Italia
 • Gender:Male
 • Reputacioni: 1.477
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 07 janar 2016 - 11:05 PD

  Foto e vendosurhttps://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/12510224_10205024669645776_6201772036495449761_n.jpg?oh=f2bb6c4c9f39489b3bd2a62ea9f6d0e9&oe=56FF3A1Ehttps://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpl1/v/t1.0-9/12507597_10205024669085762_1943509244556731277_n.jpg?oh=5bd01b050dab2d79723add5b7f7835d8&oe=5718B8D1Foto te marra ne fshatin Rrikje ku permbytjet kane paralizuar te gjithe banoret e kesaj zone si dhe levizjen e mjeteve.

  https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-9/12507177_10205024667925733_4260044974150588306_n.jpg?oh=68953bb0b5119467399aacd2ed5e279e&oe=5709D818
  https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/1482861_10205024668405745_8124294348700016871_n.jpg?oh=771d1b19f7879cca2c4e944192a38cb1&oe=56FB96F1

  0

  #12 Anėtar jo nė linjė   kavajoti 

  • Admin
  • Grupi: Admin
  • Postime: 10.894
  • Regjistruar mė : 10-prill 04
  • Location:Italia
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 1.477
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 07 janar 2016 - 11:07 PD

  Foto e vendosurhttps://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/11204875_1532611267066707_7838847339102673402_n.jpg?oh=b2dda32c35babfec2288eaab5c1d12a6&oe=57056571https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/12507233_1532611187066715_4315931828071868677_n.jpg?oh=4dc5e1dbd2fed8b9648362d874a7a70e&oe=5707608E
  https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-9/12439269_1532611207066713_469043559171902259_n.jpg?oh=fc0910dea7c47325f81033fe0357e15d&oe=57118F3Chttps://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/v/t1.0-9/12494797_1532611240400043_5002238427477606024_n.jpg?oh=4433856be74c995419d14df4965e36f6&oe=57167DC8
  0

  #13 Anėtar jo nė linjė   kavajoti 

  • Admin
  • Grupi: Admin
  • Postime: 10.894
  • Regjistruar mė : 10-prill 04
  • Location:Italia
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 1.477
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 07 janar 2016 - 11:12 PD

  Foto e vendosurhttps://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/1425749_1532602990400868_3918930657116727185_n.jpg?oh=e122a5981bac34b91157d19d94243536&oe=5715E206https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/1918268_1532602957067538_394678729464945739_n.jpg?oh=d5782739ad97770ab321f5586ee1cb26&oe=570931EChttps://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfl1/v/t1.0-9/1936388_1532602940400873_506307741038300916_n.jpg?oh=29a7126309ada4043b399aa17a18b5fb&oe=5715F120https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/12509627_1532602917067542_3226959758367006740_n.jpg?oh=4dc4c474ceb29936fb58b4ed43c2f5e5&oe=5710810D
  https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/12522944_1532602900400877_2656532457699015870_n.jpg?oh=02d150f1ff0962e8cb15fba0719f1c0a&oe=5705805E


  Komunat Synej dhe Golem sot!!

  0

  #14 Anėtar jo nė linjė   kavajoti 

  • Admin
  • Grupi: Admin
  • Postime: 10.894
  • Regjistruar mė : 10-prill 04
  • Location:Italia
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 1.477
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 07 janar 2016 - 11:30 PD

  Foto e vendosurhttps://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/12507232_1736464953253820_424122999585136531_n.jpg?oh=b6d9b4537d6184df6cdb9fdcc459a7c6&oe=57056CBFhttps://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t1.0-9/10632589_1736464756587173_2165983148233745524_n.jpg?oh=8a3382cb9584bb4c425c5d09fa1370d6&oe=57162CD3https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xla1/v/t1.0-9/8486_1736464666587182_1839815228319421441_n.jpg?oh=dde5f190292dc568003f0bf24f7dc8cb&oe=5748C0E5https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/12507116_1736464549920527_5653290062642697146_n.jpg?oh=5f489a19bb7e985b0c539ef646a2178f&oe=571320FChttps://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t1.0-9/12510265_1736464443253871_6759770862732390715_n.jpg?oh=cf25d9a66e4d01c8a633182206e7e591&oe=5742746Dhttps://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/12509679_1736464119920570_3102448652213019369_n.jpg?oh=54b97b2e5ea856e075633428f8b9c1aa&oe=57184031Lumi Shkumbin del nga Shtrati
  <br style="color: rgb(20, 24, 35); font-family: helvetica, arial, sans-serif; font-size: 14px; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: normal; letter-spacing: normal; line-height: 12.88px; orphans: auto; text-align: start; text-indent: 0px; text-transform: none; white-space: normal; widows: 1; word-spacing: 0px; -webkit-text-stroke-width: 0px; background-color: rgb(255, 255, 255);">RROGOZHINE


  https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/10623059_1736463996587249_4501284772745579962_n.jpg?oh=0a3168a011059174941520d09dc9ff8b&oe=57146BBB

  0

  Shpėrndaje kėtė diskutim:


  • 2 Faqe +
  • 1
  • 2
  • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
  • Nuk mund tė pėrgjigjesh nė kėtė diskutim