Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: Rroshi Shpall Fituesin E Tenderit 3 Mln Euro Pėr Pėrroin Nė Qerret - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

Faqja 1 prej 1
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
 • Nuk mund tė pėrgjigjesh nė kėtė diskutim

Rroshi Shpall Fituesin E Tenderit 3 Mln Euro Pėr Pėrroin Nė Qerret shqiptarja.com Vlerėso diskutimin: -----

#1 Anėtar jo nė linjė   kavajoti 

 • Admin
 • Grupi: Admin
 • Postime: 10.895
 • Regjistruar mė : 10-prill 04
 • Location:Italia
 • Gender:Male
 • Reputacioni: 1.477
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 19 qershor 2016 - 08:56 PD

  http://shqiptarja.com/foto/cache/cache-210-166-strict-234129.jpg

  Rroshi shpall fituesin e tenderit 3 mln euro pėr pėrroin nė Qerret
  Vetėm dy ditė para se kryebashkiaku i Kavajės Elvis Rroshi tė linte dhomat e shoqėrimit tek Drejtoria e Policisė Tiranė, Komisioni i Vlerėsimit tė Ofertave pranė bashkisė Kavajė, ka shpallur firmėn fituese tė tenderit 3 milion euro, pėr pastrimin e pėrroit tė Leshniqes, nė fshatin Qerret.

  Kompania fituese e kėtij tenderi, qė do kryejė punimet pėr rehabilitimin e pėrroit, ėshtė subjekti "Vėllezerit Hysa" me qėndėr veprimi nė Elbasan. Kompania administrohet nga Besnik Hysa, Kujtim Hysa dhe Flutura Hysa dhe ėshtė themeluar prej vitit 2001. Sipas bashkisė sė Kavajės, kompania do i japa jetė njė projekti pėr rehabilitimin e pėrroit tė Leshniqes me gjatėsi 2.5 km, afėr tė cilit nė lashtėsi, sipas kryebashkiakut Rroshi janė ndeshur ushtritė e Pompeit, Jul Ēezarit dhe Mark Antonit.


  http://shqiptarja.com/images/img/ico_lajm.gif Shkrimin e plotė mund ta lexoni nė botimin e sotėm tė gazetės Shqiptarja.com -

  Shkarko Skedarin/ėt


  0

  #2 Anėtar jo nė linjė   kavajoti 

  • Admin
  • Grupi: Admin
  • Postime: 10.895
  • Regjistruar mė : 10-prill 04
  • Location:Italia
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 1.477
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 19 qershor 2016 - 09:07 PD


  ‘Ēmendet’ bashkia e Kavajės, 3.7 miliardė lekė pėr rehabilitim e njė pėrroi (Dokumenti)
  http://www.gazetaexpress.com/public/uploads/image/2016/05/633x347/kavaje-eee_1462460358-869949.jpg http://www.gazetaexpress.com/public/images/express-logo-author.png GazetaExpress E enjte, 05 Maj 2016 16:55
  Bashkia e Kavajės, e drejtuar nga Elvis Roshi, pritet qė tė kryejė njė tender, me njė fond prej afro 4 miliardė lekė kjo pėr rehabilitimin e njė pėrroi.
  Kėshtu sipas tė dhėnave nė faqen e Agjencisė sė Prokurimeve Publike, kjo bashki ka hapur tenderin pėr rehabilitimin e pėrroit tė Leshniqes, ku fondi limit pa TVSH ėshtė 375 milionė lekė tė reja. Ndėrkohė qė njė tjetėr tender ėshtė dhe ai pėr furnizimin me karburant tė kėsaj bashkie, i cili vlerėn e milionė lekėve tė vjetėr, ndėrsa tenderi pėr blerje materialesh dhe lyerje tė objekteve mėsimore ka nė fond prej 1.6 miliardė lekėve tė reja.

  Njoftimi 1

  BASHKIA KAVAJE

  Autoriteti Kontraktor Bashkia Kavaje

  Procedura e Prokurimit ėshtė e Hapur

  Objekti: Rehabilitimi i pėrroit Leshniqe, Kavaje

  Fondi limit pa TVSH: 375,000,000 lekė

  Afati 7 muaj

  Hapja e ofertave do tė bėhet ne www.app.gov.al

  Afati i fundit pėr pranimin e dokumenteve 13.05.2016 ora 10:00
  Njoftimi 2

  LEXO EDHE Zbulohen detaje tė reja, makina qė shiti i plagosur u pėrdor nė vrasjen e Pajės e Currit BASHKIA KAVAJE

  Autoriteti Kontraktor Bashkia Kavaje

  Procedura e Prokurimit eshėt e Hapur

  Objekti: Furnizimi me karburant

  Fondi limit pa TVSH: 28,416,667 leke

  Burimi i financimit: Buxheti i Shtetit tė Ardhurat , Grante, donacione etj.

  Buletini Nr. 16 datė 25 Prill 2016 Agjencia e Prokurimit Publik

  Bulevardi “Dėshmorėt e Kombit”, Kėshilli i Ministrave Tel.+ 355 4 22 77 510 https://www.app.gov.al 21/461

  Afati 12 muaj

  Hapja e ofertave do te behet ne www.app.gov.al

  Afati i fundit pėr pranimin e dokumenteve 11.05.2016 ora 10:00  http://www.gazetaexpress.com/public/uploads/image/kavaje-eee_1462460277-4469427.jpg http://www.gazetaexpress.com/public/uploads/image/kavaje_1462460291-6800487.jpg http://www.gazetaexpress.com/public/uploads/image/kavaje_1462460311-4504308.png
  0

  Shpėrndaje kėtė diskutim:


  Faqja 1 prej 1
  • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
  • Nuk mund tė pėrgjigjesh nė kėtė diskutim