Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: Jo Konēesionit Te Rruges Se Kombit , Firmos Ose Paguaj! - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

Faqja 1 prej 1

Jo Konēesionit Te Rruges Se Kombit , Firmos Ose Paguaj! Vlerėso diskutimin: -----

#1 Anėtar jo nė linjė   kavajoti 

 • Admin
 • Grupi: Admin
 • Postime: 10.895
 • Regjistruar mė : 10-prill 04
 • Location:Italia
 • Gender:Male
 • Reputacioni: 1.477
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 28 korrik 2016 - 07:31 MD

  http://i67.tinypic.com/xddq9i.jpg

  Nese nuk reagojme koncesioni i rruges se Kombit do te behet realitet. Kemi kohe deri ne fund te shtatorit qe te bejme te gjitha perpjekjet per te frenuar kete koncesion i cili do ti hape rruge berjes me pagese te te gjitha akseve kryesore ne vend. Shqiptaret paguajne sot 150 milione euro taksa per mirembajtjen e rrugeve. Keto para mjaftojne per te mirembajtur te gjitha rruget e rajonit.
  Nese keto taksa nuk hiqen, atehere koncesioni eshte jo vetem i pajustifikuar por qartesisht nje afere korruptive.

  Duke qene se jemi ne periudhe pushimesh dhe mobilizimi ne sheshe eshte i vaket duhet te bejme maksimumin online deri ne shtator. Firmose dhe shperndaje qe te behemi sa me shume.

  FIRMOS KETU OSE PAGUAJ!
  0

  Shpėrndaje kėtė diskutim:


  Faqja 1 prej 1


  Pėrgjigje e Shpejtė