Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: Browser! - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

 • 3 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
 • Nuk mund tė pėrgjigjesh nė kėtė diskutim

Browser! Vlerėso diskutimin: -----

Sondazh: Cfare browser perdorni?? (15 utente(i) votanti)

Cfare browser perdorni??

 1. 1) Internet explorer (6 voti [37.50%])

  Percentuale di voti: 37.50%

 2. 2) OPera (2 voti [12.50%])

  Percentuale di voti: 12.50%

 3. 3) MOzilla (7 voti [43.75%])

  Percentuale di voti: 43.75%

 4. 4) Google Chrome (1 voti [6.25%])

  Percentuale di voti: 6.25%

 5. 5) tjeter Cilin??? (0 voti [0.00%])

  Percentuale di voti: 0.00%

Voto Vizitorėt nuk mund tė votojnė

#1 Anėtar jo nė linjė   kavajoti 

 • Admin
 • Grupi: Admin
 • Postime: 10.894
 • Regjistruar mė : 10-prill 04
 • Location:Italia
 • Gender:Male
 • Reputacioni: 1.477
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 17 nėntor 2004 - 04:52 MD

  Cfare browseri perdorni???
  0

  #2 Anėtar jo nė linjė   ELiaN 

  • Grupi: Members
  • Postime: 31
  • Regjistruar mė : 23-gusht 04
  • Interests:Rompere i coglioni alla gente :D
  • Location:Itali
 • Reputacioni: 0
  titulli : Neutral
 • Dėrguar 18 nėntor 2004 - 12:11 MD

  IE dhe FireFox
  Kte te dytin ne shqip. Eshte goxha me praktik se IE.
  0

  #3 Anėtar jo nė linjė   bizi 

  • Antirezistenca
  • Yll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėl
  • Grupi: Vip
  • Postime: 1.030
  • Regjistruar mė : 14-prill 04
 • Reputacioni: 33
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 18 nėntor 2004 - 01:06 MD

  Mozilla,opera(me raste),konqueror(me kane lidhur duart me kete),kur kam rastin edhe IE.
  0

  #4 Anėtar jo nė linjė   3rror21 

  • Kavajs puro!!!
  • Yll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėl
  • Grupi: Vip
  • Postime: 437
  • Regjistruar mė : 06-qershor 04
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 17
  titulli: Good
 • Dėrguar 18 nėntor 2004 - 03:54 MD

  IE zakonisht edhe mozzilla nganjehere
  0

  #5 Anėtar jo nė linjė   ORSO 

  • dIsOrDeR
  • Yll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėl
  • Grupi: Vip
  • Postime: 664
  • Regjistruar mė : 10-prill 04
 • Reputacioni: 12
  titulli: Good
 • Dėrguar 18 nėntor 2004 - 05:28 MD

  Firefox eshte grand fare,bllokon dhe popups.
  0

  #6 Anėtar jo nė linjė   bizi 

  • Antirezistenca
  • Yll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėlYll i vogėl
  • Grupi: Vip
  • Postime: 1.030
  • Regjistruar mė : 14-prill 04
 • Reputacioni: 33
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 18 nėntor 2004 - 06:22 MD

  Edhe mozilla ben ate gje per arsye se eshte browser serioz, jo si IE.
  cheers
  0

  #7 Anėtar jo nė linjė   kavajoti 

  • Admin
  • Grupi: Admin
  • Postime: 10.894
  • Regjistruar mė : 10-prill 04
  • Location:Italia
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 1.477
  titulli: Excellent
 • Dėrguar 18 nėntor 2004 - 08:28 MD

  bizi, mbi Nov 18 2004, 13:06 PM, ka thėnė:

  konqueror(me kane lidhur duart me kete)

  E di qe ke uni perdorin linux lal , por i parasysh qe konquerornuk eshte browser skarco. cheers
  0

  #8 Anėtar jo nė linjė   Kajo_Karafili 

  • Anetar i flakte
  • Yll i vogėlYll i vogėlYll i vogėl
  • Grupi: Members
  • Postime: 247
  • Regjistruar mė : 20-maj 04
 • Reputacioni: 9
  titulli: Neutral
 • Dėrguar 18 nėntor 2004 - 08:56 MD

  Edhe un perdor mozilla firefox.

  PS! dikune internet pata lexuar kohe me pare per krijimin e nje browseri shume te shpejt:Autori ishte njefar Adnan .. mbiemrin se mbaj mend .Su pa me se cfare u be me kete browser!
  0

  #9 Guest_a-82_*

  • Grupi: Guests
 • Reputacioni: 0
 • Dėrguar 13 janar 2005 - 04:58 PD

  Normalisht qe perdor FIREFOX. Eshte thjehst me i miri, ka dhe shume pak Bug (Gabime) dhe ka siguri me te larte se IE. Edhe pse IE ka nxjerre SP2, ka ende bugs, dhe i han exploit si ne 2 te nates lol .....
  0

  #10 Anėtar jo nė linjė   florxhi 

  • Kavajs puro!!!
  • Grupi: STAFI
  • Postime: 414
  • Regjistruar mė : 20-tetor 04
  • Interests:Per lloqe Kavaje!!!
  • Location:Ne PC
  • Gender:Male
 • Reputacioni: 4
  titulli: Neutral
 • Dėrguar 13 janar 2005 - 01:26 MD

  IE me shume dhe Mozilla nganjehere lol
  0

  Shpėrndaje kėtė diskutim:


  • 3 Faqe +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
  • Nuk mund tė pėrgjigjesh nė kėtė diskutim